silhouette

Organizátorská reportáž

Zpět na seznam vláken


Org
Organizátoři (Petr Valášek) #1 13. 4. 2022 20:18

Pokud vás zajímá pohled orgů na celou tu šlamastyku, čtěte Organizátorskou reportáž a diskutujte zde.


SV
Spící Volové (Lipča) #2 13. 4. 2022 20:54

Miluju orgovsky reportaze, takze moc diky za ni. A ted to hlavni – ty sladkosti tam porad jeste jsou? Jestli jo, tak ja jedu a ta kofila je moje!


Org
Organizátoři (Petr Valášek) #3 13. 4. 2022 21:09

[2] Pozdě, v neděli jsem si udělal výlet a vyzvedl je. Věnoval jsem většinu sladkostí vítězům poTemné – Krtečkům, kteří jako jediný tým přišli k Dřevákovi v plné sestavě. A, ehm, shodou okolností je v týmu můj syn. Jo, a kofilu zabavila manželka. Tak snad na podzim…


ÚT
Ústřední topení (Index) #4 14. 4. 2022 07:44

[3] Ta poTemná je sofistikovaný humor nebo skutečně nějaká byla? Nepovedlo se mi o ní dohledat žádný záznam na webu.


PK
Poslední kvaternion (lada) #5 14. 4. 2022 08:55

Ja bych chtela jen „malou“ poznamku, ktere, doufam, se nikdo moc nechyti a nezpusti tu nic divokeho.

Asi jsem nejak minula lonske debaty s hraci o vasem covidovem rozhodnuti. (Z reportaze tusim, ze cosi asi probihalo. Obcas se podobnym diskuzim vyhnu omylem. A obcas jsem za to vlastne rada…) Tak bych jen ted zpetne chtela rict, ze jste to podle me udelali velmi otevrene k hracum uz predem. Ze me u podobne velke hry vlastne nenapada moc alternativnich reseni. A ze mi prislo vase rozhodnuti v dany okamzik jako vic spravne, nez to nechavat na hracich a pak si nechavat vycitat tu opacnou moznost, ze v dobe exponencialniho rustu situaci mezi svymi kamarady/kole­gy/hraci jeste vic zhorsujete…

Jen jsem proste chtela rict, ze ocenuju, ze jste se vystavili tomu neprijemnemu rozhodovani, kdyz jste si mohli s klidem rict, ze na cely rocnik Tmou kaslete a nebo jdete rovnou do online vatianty, kdyz uz ji vlastne mate…


Org
Organizátoři (Petr Valášek) #6 14. 4. 2022 09:25

[4] Info o poTemné mělo dojít do webinfa a říkali jsme to i v cíli, asi tě to minulo.


ÚT
Ústřední topení (Index) #7 18. 4. 2022 16:18

[6] Aha, na první přečtení to znělo jak eufemismus pro rodinný oběd :) Do webinfa jsme po hře vůbec nekoukali a i během hry do něho kouká jen jeden člověk. Pro mne by bylo nejlepší, kdyby to bylo známé už před hrou, nejlépe někde na webu. Z historie si pamatuju i zprávy ve fóru.