silhouette

Tmou 21: Oko bere

Hra: 8. 11.–9. 11. 2019

Kvalifikace: 29. 9.

VÝSLEDKY KVALIFIKACE.

Nekvalifikované týmy so mohou zúčastnit soutěže o divoké karty, případně nám pomoci testovat šifry do hry (napište nám na kontaktní mail)

Velice se omlouváme za technické problémy a doufáme, že jste si šifry a luštění i přesto užili. Zatím přesně nevíme, co se vlastně pokazilo – ale nebylo to nic, co by nás napadlo otestovat před hrou. Máme několik podezření, zveřejníme je, až budeme vědět víc. Vězte, že nás to velmi mrzí a že uděláme všechno pro to, aby se nic podobného neopakovalo na hře. Možná je to znamení, že se máme vrátit k papíru a tužce :-)

Pokud vás zajímají detaily ohledně kvalifikačního výpadku, můžete si přečíst Post Mortem.

Děkujeme za pochopení a doufáme, že na nás kvůli tomu nezanevřete. Snad jsou naše šifry lepší, než infosystémy :-)

Vaši organizátoři


Mistrovství v řešení hádanek. Honba za pokladem pro dospělé. Týmová detektivní práce. Úniková místnost v nočním lese. TMOU je šifrovací hra.

Úžas nad nalezeným tajemstvím. Radost z rozlousknutí záhady. Nejistota, kudy cesta povede dál. Ticho nočního lesa. Únava a těžká víčka nad ránem. Euforie když dojdete dál než minule. TMOU projdou jen ti nejbystřejší a nejodolnější.


TMOU je noční, týmová, brněnská šifrovací hra. Výzva pro pětičlenné týmy, které se chtějí poprat s chladnou listopadovou nocí, dobrodružstvím a zašifrovanými zprávami, které po prolomení prozrazují další cestu. Bližší představu získáte na stránce O HŘE nebo z některého z předchozích 20 ročníků v ARCHIVU.

TMOU organizují dobrovolníci ze sdružení INSTRUKTOŘI BRNO.

Poslední úprava: 10. 10. 2019 14:37