silhouette

Tiskárna

TMOU -1

Zpět na seznam vláken


ŠSN
Še stý ne smy sl (Miki) #1 1. 11. 2020 00:22

Ahoj, jelikož se jako tým nebudeme moct sejít na jednom místě (dokonce se budeme muset sejít asi tak na pěti místech), a jelikož to podobně vzhledem k opatřením nejspíš bude mít velká většina týmů, tak bychom se rádi zeptali, zda je reálné si hru rozumně zahrát i pokud n členů týmu nemá doma tiskárnu (n se může nebezpečně blížit pěti).

Z Pravidel jsem pochopil, že i bez tiskárny je možné hru (do)hrát, ale s ní to (vzhledem k tomu, že je ve vybavení doporučeném) asi bude snazší.

Chtěl jsem se pro jistotu zeptat explicitně, zda tomu tak opravdu je, ale pokud na otázku odpovídat nechcete, tak to chápu.

Děkujeme!


Org
Organizátoři (Jan Böhm) #2 2. 11. 2020 12:40

Ahoj,

i bez tiskárny jde hru bez větších problémů hrát a dohrát.


P
Přizdisráči (Dero) #3 8. 11. 2020 13:04

Jak se bez tiskárny „bez větších problémů“ luští čtrnáctka? Mám pocit, že složit ten šišoid je dost potřeba. Člověk si má karty na papír narýsovat?


Org
Organizátoři (Jan Böhm) #4 8. 11. 2020 14:02

Jak se bez tiskárny „bez větších problémů“ luští čtrnáctka? Mám pocit, že složit ten šišoid je dost potřeba. Člověk si má karty na papír narýsovat?

Je to standardní velikost karet (unite card size), já na to doma zničil balíček – nastříhal je a popsal liháčema.


ŠSN
Še stý ne smy sl (Miki) #5 8. 11. 2020 14:19

Nás až do vyzvednutí čtrnáctky těšilo, jak absence tiskárny nevadí. Na čtrnáctku jsme dorazili jako šestí (pochopitelně) a po „úspěšném přeskočení“ šifry nám bylo fakt moc líto, že byla poslední.