silhouette

Milé týmy,

je nám to velmi líto, ale po dlouhé diskuzi jsme došli k závěru, že TMOU 22 odložíme na příští rok (8. 4. 2022). Důvody, které nás k tomu vedou, jsou následující:

  • Růst epidemie se za poslední 2 týdny prudce zrychlil a pokud trend extrapolujeme na příští 2 týdny, je slušná pravděpodobnost, že nemalá část týmů by byla postižena karanténou jednoho či více členů. A stejná situace může nastat i v týmu organizátorů.
  • Ačkoliv TMOU jako outdoorovou hru nepovažujeme za epidemicky rizikovou, je s ní spojeno cestování do Brna, které potenciálně zvyšuje riziko šíření epidemie.
  • Nedokážeme také odhadnout, zda během příštích dvou týdnů nevejdou v platnost opatření, která by konání hry v plném rozsahu mohla narušit, jako např. omezení počtu účastníků venkovních akcí, zpřísnění režimu při příjezdu ze zahraničí apod.

Rozhodli jsme se, že chceme pro hru podmínky, kdy hráči nebudou muset činit těžká morální rozhodnutí, a tak toto rozhodnutí bereme na sebe. Věříme, že v příštím roce si TMOU budeme moci užít naplno.

Několik praktických informací o odložené TMOU:

  • Termín je 8.-9. dubna
  • Pokud jste již zaplatili a své peníze chcete z jakéhokoliv důvodu vrátit, ozvěte se nám. Peníze vám samozřejmě vrátíme.
  • Pokud jste se kvalifikovali a svou účast odřekli, můžete se TMOU v novém termínu zúčastnit, pokud jste šifry netestovali.

Děkujeme vám za trpělivost a důvěru a věříme, že se uvidíme na startu TMOU 22!

Vaši organizátoři.

Poslední úprava: 10. 3. 2022 19:54