silhouette

Milí potenciální hráči,

i letos pandemie nemoci COVID-19 pokračuje a nejinak tomu jistě bude v termínu TMOU 22. V době vzniku tohoto textu nikdo neví, v jaké epidemiologické situaci se bude začátkem listopadu Česká republika nacházet, ani jaká budou vládní omezení týkající se hromadných akcí. Proto ani my nevíme, zda se nám podaří uskutečnit hru v plánovaném formátu. Poskytujeme vám proto seznam zásad a vodítek, kterými se budeme řídit v našem rozhodování, abyste se i vy mohli správně rozhodnout.

  • Kvalifikace TMOU určitě proběhne v ohlášeném termínu 10. října
  • Pokud bude dva týdny před hrou (22. října) situace příznivá pro pořádání hry v plném rozsahu, budeme počítat s tím, že se hra uskuteční.
  • Pokud situace v té době nedovolí hru v plném rozsahu, ale umožnila by skromnější variantu terénní hry (např. pro snížený počet týmů), vyhodnotíme přínos takové varianty a oznámíme naše rozhodnutí. V případě omezení počtu týmů bude hrát roli pořadí týmů v kvalifikaci
  • Pokud již v té době bude jasné, že hru nebude možné zorganizovat, TMOU 22 bude přesunuta na pozdější (např. jarní) termín
  • Situací se v tomto textu myslí nejen stav vládních nařízení, ale i samotná epidemiologická situace – můžeme se tedy v souladu s vlastními etickými standardy rozhodnout hru odložit i v případě, že by nebyla striktně nezákonná.
  • Organizátoři v žádném případě neporuší zákon ani vládní nařízení. Změní-li se právní situace mezi 22. 10. a začátkem hry tak, že hra nebude moci proběhnout legálně, hra v tomto termínu samozřejmě neproběhne.

Poslední úprava: 14. 8. 2021 10:01