silhouette

PODĚKOVÁNI

TMOU -1

Zpět na seznam vláken


AS
Albert Stallone (Ivo C.) #1 7. 11. 2020 19:39

Díky moc, i bez společného setkání týmu jsme si to užili, i když se nám v úvodu a zejména ke konci příliš nedařilo. Problém byl u nás hlavně s dolušťováním bez chyb, chyběla okamžitá společná kontrola – komunikace přes monitory nenahradí tu možnost dívat se spoluhráčům „přes rameno“. Ale to nic nemění na tom, že jste připravili precizní on-line hru. Oceňuji zachovaného ducha putování po šifrách – tedy nutnost pochopit i tajenku v kontextu trasy. A soubor šifer byl skvělý, skoro každá šifra luxusní nápad i provedení…


ČR
Černý racek (Ondra) #2 8. 11. 2020 10:43

Taky díky za hru, zábavné rozhraní (doufám, že nepůjde k ledu, rád bych si v něm třeba někdy procházel starší ročníky), pěkné šifry a v neposlední řadě za střízlivý rozměr hry. Předem jsem se trochu obával, že orgy zláká nám nabídnout celou kvalifikaci i celou hru naráz, když už se ušetří čas na přesunech, všechno bude nabité šiframi a do cíle se půjde tak z dvacátého stanoviště, na které nejlepší týmy dorazí hodinu před koncem hry, možná. Tak jsem rád, že jsem se spletl; máte skvělý odhad na to, co je hratelné.


S
ScientISTs (Pepa) #3 9. 11. 2020 01:26

Pridavam se k dikum za hru. Obzvlast serie od trojky po sedmicku byla pecka na pecku a ta sedmicka samotna pro me zlaty hreb sezony. Diky!