silhouette

TMOU je noční, týmová, brněnská šifrovací hra.

TMOU je noční

TMOU začíná v pátek 8. listopadu se západem slunce (17:00) a končí následující den ve 13:00. Většinu času tedy v noci. Tma nejenže dala hře její jméno, ale především přispívá k nezapomenutelné atmosféře hry. Kdy jindy uvidíte stovky čelovek rozesetých po lese?

TMOU je týmová

TMOU je určena pětičlenným týmům hráčů starších 18 let. Ideální příležitost jak smysluplně strávit čas se svými kamarády. Vyzkoušíte si týmovou spolupráci, lépe poznáte jeden druhého a získáte společné zážitky, na které budete dlouho vzpomínat.

TMOU je brněnská

TMOU startuje v Brně a po několika stanovištích ve městě zamíří do okolních hvozdů. Trasa vede jak známými místy (které ale mají v noci úplně jinou atmosféru) tak přes skrytá a nečekaná zákoutí. Hru organizují dobrovolníci ze sdružení INSTRUKTORŮ BRNO, komunity aktivních lidí, kteří se vzájemně rozvíjí a zdokonalují své schopnosti a dovednosti skrz organizování zážitkových akcí.

TMOU je šifrovací

TMOU vás postaví před různé druhy šifer, logických úloh, hádanek a rébusů. Šifra zpravidla ukrývá popis cesty na další stanoviště. Úkolem týmů je odhalit její princip a vyluštit ji. Můžete se těšit na jednoduché šifřičky, vtipné hříčky i pořádné špeky. Vyluštit všechny šifry a projít TMOU až do cíle zvládnou jen ti nejlepší.

TMOU je hra

TMOU je tu především pro vás. Soutěživost je na místě, ale nesmí být slepá. Neférové postupy a porušování pravidel (následování jiného týmu bez vyluštěné šifry, spolupráce mezi týmy, použití osobního auta) nemohou být vždy kontrolovány a vymáhány. Spoléháme na fair play a věříme, že nebudete hru kazit sobě ani ostatním.

A co ta kvalifikace?

Na TMOU se tradičně hlásí víc týmů, než pro kolik je prakticky reálné hru tohoto formátu připravit. Kvalifikace je nejférovější a osvědčený způsob, jak omezit počet týmů na hře.

Kvalifikace TMOU je samostatná šifrovací hra. Tradičně se koná cca měsíc před hrou (letos 29. 9.), hraje se přes internet a je zcela zdarma! Jedná se tedy o ideální příležitost, jak si šifrování vyzkoušet! Vstupenku na TMOU získá 220 nejlepších. Dalších 25 vstupenek je k dispozici v soutěži o divoké karty. A pokud ani tam neuspějete, nezoufejte; každý rok hledáme testery (zjistit jak je šifra těžká se dá jedině tak, že ji někdo zkusí vyluštit) nebo pomocníky a hlídače stanovišť – takže si můžete atmosféru TMOU užít z druhé strany.

Chci se zúčastnit, co mám dělat

Je to jednoduché. Sežeň čtyři spoluhráče a ZAREGISTRUJ si tým. Dále je třeba se 29. září odpoledne zúčastnit kvalifikace a umístit se mezi 220 nejlepších týmů (nebo získat vstupenku v soutěži o divokou kartu). Teprve potom zaplatíte účastnický poplatek 800,–/tým. Potom už stačí dostat se 8. listopadu odpoledne do Brna na start a začít luštit…

Poslední úprava: 7. 9. 2019 21:14