silhouette

Protože soutěže o divoké karty se zúčastnilo méně týmů, než kolik jsme s to jich nabídnout a protože v organizačním týmu řešíme věci, které budou mít na hru větší dopad (testování, zrobustnění informačního systému, …), rozhodli jsme se živé slosování zrušit. Týmům, které se soutěže zúčastnili děkujeme za vajíčka (jistě se s nimi ještě uvidíte na hře), překlopení do hrajících týmů a pokyny k platbě můžete očekávat během zítřka.

Děkujeme za pochopení, Vaši organizátoři

Mimo kvalifikaci je možné se na TMOU dostat na tzv. divokou kartu. Celkem 20 divokých karet udělí organizátoři na základě soutěže o divoké karty, jejíž pravidla bývají každý rok jiná.

Pravidla

Jak napovídá motto letošního ročníku TMOU 21: Oko bere, bude letos potřeba trochu toho štěstíčka, o divoké karty se letos bude losovat a to v přímém přenosu dne 15. října ve 20:00. Je však možné jít tomuto štěstíčku naproti.

Do slosování je možné vstoupit doručením vnitřku kindervajíčka se jménem týmu organizátorům a to buď poštou na adresu Petr Valášek, Fillova 5, 63800 Brno, anebo do rukou organizátorů TMOU na hospodské šifrovačce Puzzledpint, která se koná 8. října v Praze i v Brně, případně na startu nebo v cíli šifrovačky inula (ptejte se po organizátorech TMOU, někdo nás bude znát).

Samozřejmě je možné jít štěstíčku naproti a poslat více vajíček na tým, nejvýše však jednadvacet.

Týmy, které se kvalifikují se mohou také zúčastnit slosování a napsat do vajíčka vzkaz, který, pakliže bude vylosován, přečteme v přímém přenosu všem jejich soupeřům.

Poslední úprava: 15. 10. 2019 19:52